BAHCO BH3940-300-8/12-SL-5P
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
Reciprocating bim 300mm 8/12Tpi SL 5P
  • Length: 11.8 inches (300 mm)
  • Thickness: 0.05 inch (1.3 mm)