2PCS/lot elay DS2E-S-DC5V DS2E-S-DC12V DS2E-S-DC24V DS2E S DC5V DS2E-S 5VDC 12VDC 24VDC 8PIN(DS2E-M-DC24V)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
2PCS/lot elay DS2E-S-DC5V DS2E-S-DC12V DS2E-S-DC24V DS2E S DC5V DS2E-S 5VDC 12VDC 24VDC 8PIN